فرماندار قصرشیرین گفت: امسال ۱۱۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای تکمیل و اجرای طرح‌های عمرانی این شهرستان از محل استانی، توازن و نفت و گاز اختصاص یافته است.

مرادعلی تاتار روز دوشنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی قصرشیرین افزود: این اعتبار شامل ۸۸ میلیارد ریال از محل توازن، ۲۳ میلیارد ریال از محل استانی و چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال از محل نفت و گاز است که برای اجرای ۸۰ طرح عمرانی اختصاص یافته است.

وی اظهار داشت: این اعتبار در بخش های امور عمومی، کشاورزی، منابع طبیعی، انرژی، توسعه خدمات شهری و روستایی، آب و فاضلاب، کاهش آلودگی هوا، آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، فرهنگ و هنر، گردشگری، رسانه ای، فنی و حرفه ای، حمایتی، دینی و مذهبی هزینه می شود.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: دولت همواره نگاه ویژه ای به توسعه مناطق محروم و مرزی داشته و تلاش بر توسعه و پیشرفت این مناطق و ارتقای وضعیت زندگی مرزنشینان است.

تاتار ادامه داد: با توجه به شیوع کرونا، تحریم های ظالمانه و مشکلات اقتصادی دولت از نظر اعتبارات با کمبودهایی مواجه است از این رو مدیران دستگاه های اجرای تلاش کنند، اعتبار دستگاه مربوطه را جذب کنند.