به گزارش روابط عمومی شهرداری قصرشیرین ، کرمی در پیامی فرا رسیدن اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز را تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل است

 

بسم الله الرحمن الرحیم


ایام آغازین ماه شعبان، مقارن با خجسته میلاد سید الشهدا و سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، حضرت ابوالفضل العباس (ع) و سیدالساجدین، حضرت زین‌العابدین (ع) است.

 

روز پاسدار، روز تجلی و تحقق صیانت و پاسداری از اسلام ناب محمدی و تبلور حراست از اهداف و ارزش های متعالی اسلامی است که کارنامه ای درخشان و پر افتخار مجاهداتشان در عرصه های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی به عنوان الگویی کارآمد و مردمی در دفاع از ارزش ها و عینیت بخشیدن به عزت و اقتدار حسینی نمود پیدا می کند.

 

روز جانباز؛ یادآور لحظات تاریخی ایثارگری ها و از جان گذشتگی های جانبازان گرانقدری است است که درس فداکاری و ایثار را در مکتب حضرت ابوالفضل العباس (ع) و آموزگار بزرگ کربلا، مولا حسین (ع) آموختند و ملت ایران آسایش و آرامش امروز خود را بی گمان؛ مدیون غیورمردی و جانفشانی این بزرگمردان هستند که با نهادن جان خویش در طبق اخلاص، از دین مبین اسلام و کیان کشور و نظام جمهوری اسلامی صیانت کردند.

 

اینجانب فرا رسیدن ماه شعبان و اعیاد خجسته شعبانیه و روز پاسدار و جانباز را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی )، تمام شیعیان جهان، مردم شریف و متدین ایران اسلامی عل الخصوص مردم قدرشناس شهرستان قصرشیرنی تبریک عرض می نمایم و از خداوند قادر متعال؛ دوام عزت اسلام و مسلمین را مسئلت می نمایم.