فرماندار قصرشیرین گفت: نقش بانوان در پیروزی انقلاب اسلامی و پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی انکارناشدنی است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا، مرادعلی تاتار روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و تجلیل از بانوان فعال ادارات شهرستان قصرشیرین در محل فرمانداری با قدردانی از تلاش های بانوان افزود: بانوان ایران اسلامی با تمام توان خود در کنار مردان کشتی انقلاب را به مقصد آرامش رسانده اند و از ابتدای انقلاب تاکنون به عنوان قشری پویا و تلاشگر توانسته اند به شایستگی در عرصه های مختلف نقش آفرینی کنند.

وی اظهار داشت: در زمان هشت سال دفاع مقدس بانوان علاوه بر حضور مستقیم در جنگ به صورت پشتوانه ای امن و عظیم برای مردان و خانواده هایشان باعث شدند تا ایران اسلامی هیمنه استکبار را بشکند.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: زنان در عرصه های مدیریتی نیز در برخی از جاها بسیار موفق تر از مردان عمل کرده اند و امروز بسیاری از بخش های مهم کشور ما به دست زنان اداره می شود.

تاتار گفت: خداوند در شان مقام و منزلت زن سوره کوثر را آفریده و این نشان از اهمیت خلقت وجودی زن است.

در پایان با اهدای لوح سپاس از سوی فرماندار و کمیسیون امور بانوان قصرشیرین از زنان فعال ادارات این شهرستان تجلیل شد.                                                                            

شهرستان مرزی قصرشیرین با بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت در غرب کرمانشاه دارای ۲ بخش مرکزی و سومار با عراق ۱۸۶ کیلومتر مرز دارد که در امتداد این مرز، ۲ معبر رسمی پرویزخان و خسروی قرار دارد و مبادلات اقتصادی، تجاری و صادرات کالا به اقلیم کردستان و حکومت مرکزی عراق از این ۲ مرز انجام می شود.